RAPOS RESORT HOTEL

Beach Bar

Ne resort do te gjeni dhe nje kend argetimi per femije , ndersa nje Beach-Bar per nje nate me te gjalle mund te arrihet kollaj me nje shetitje te shkurter ne kembe ose me Buggy .

RAPOS RESORT HOTEL

Shijoni një eksperiencë luksoze

Hotel Rapos Resort ndodhet 50 m nga plazhi me guralecë dhe 1.5 km nga qendra e Himarës. Ajo ofron një bar dhe restorant me një tarracë, një pishinë të hapur dhe një plazh privat. Pa pagesë Wi-Fi dhe parkimi janë dhënë.

BEACH BAR

Sea you on the next wave...

Restauranti ofron gatime tradicionale Shqipetare si dhe specialitete nderkombetare.

Bëni Rezervimin tuaj