RAPO RESORT HOTEL

Dhomat & Suitat

Dhomë dopjo ose dyshe me pamje nga deti

Dhomë dopjo ose dyshe me pamje nga deti

Dhomë me ajër të kondicionuar me një TV me ekran të sheshtë, një minibar dhe një tavolinë. Banjo private ofron dush, ndërsa ballkoni ofron pamje nga deti.

Madhësia e dhomës 28 m²

Rezervo Tani

Dhomë familjare me pamje nga deti

Dhomë familjare me pamje nga deti

Kjo njësi ofron 2 dhoma gjumi të ndërlidhura me ajër të kondicionuar, një TV me ekran të sheshtë dhe një minibar. Banjo private ofron një dush. Ekziston edhe një ballkon me pamje nga deti.

Madhësia e dhomës 40 m²

Rezervo Tani

Suite presidenciale

Suite presidenciale

E shtrirë në dy nivele, kjo suitë ofron komoditete moderne dhe pamje nga deti. Ajo ofron një minibar, ajër të kondicionuar, një zonë të shtrojë dhe një TV me ekran të sheshtë. Ballkoni ka pamje nga deti.

Madhësia e dhomës 100 m²

Rezervo Tani

ÇMIMET MË TË MIRA

Shërbimet tona

Çmimet më të mira për pushimet tuaja relaksuese. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar , mini-bar , ambjent qendrimi , televizor dhe banjo private . Restauranti ofron gatime tradicionale Shqipetare si dhe specialitete nderkombetare.

Ne afersi do te gjeni dhe nje kend argetimi per femije , ndersa nje Beach-Bar per nje nate me te gjalle mund te arrihet kollaj me nje shetitje te shkurter ne kembe ose me Buggy .

Për informacion:

+ 355 (0) 67 277 7077

BEACH BAR

Sea you on the next wave...

Hotel Rapos Resort ndodhet 50 m nga plazhi me guralecë dhe 1.5 km nga qendra e Himarës.
Hoteli ofron një bar dhe restorant me një tarracë, një pishinë të hapur dhe një plazh privat.

Bëni Rezervimin tuaj

RAPOS RESORT HOTEL

Facilitetet e Hotelit

Wifi Falas

Të gjitha njësitë në hotel kanë Wi-Fi falas për mysafirët.

Parking falas

Parkim falas i disponueshëm në vend për të gjithë mysafirët e hotelit.


Zone Plazhi Private

Hotel Rapos Resort ndodhet 50 m nga një plazh me guralecë

Bar

Bari ynë ofron një shumëllojshmëri pijesh dhe koktejesh freskuese.

Transporti

Transporti i disponueshëm për dhe nga aeroporti për mysafirët e hotelit (tarifë shtesë)

Nuk lejohet duhani ne dhoma

Të gjitha dhomat në hotel kanë rregulla strikte për mos pirjen e duhanit

Dëshmitë

Çfarë thonë mysafirët tanë